MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16716182
nr 1671 6182
Stolar
8 st, bemålade, nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:53:40
19/12 10:02:24
100 kr
20/12 08:03:39